خاطرات لعیا زنگنه و شهاب حسینی در مدارصفردرجه


خاطرات لعیا زنگنه و شهاب حسینی در مدارصفردرجه

مستند «مدار صفر درجه» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‌کنندگی ناهید دل آگاه با عنوان «روزی که زمان ایستاد» از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

این مستند که در قالب «یک فیلم، یک تجربه» آماده پخش شده است، مراحل ساخت سریال «مدار صفر درجه» را به تصویر می‌کشد. در این مستند با بازیگران اصلی سریال همچون شهاب حسینی، لعیا زنگنه، ایرج راد، آتنه فقیه‌نصیری، پیام دهکردی و پیرداغر(هنرمند لبنانی) گفت و گو شده است.

 

همچنین با گروه موسیقی که شامل آهنگساز و خواننده‌ی سریال «مدار صفر درجه» افرادی مانند فردین خلعتبری و علیرضا قربانی، بهرام زند، مدیر دوبلاژ سریال «مدار صفر درجه» و نیز تصویربردار سریال «مدار صفر درجه» مرتضی پورصمدی هم گفت‌وگو شده است.

از بخش های جذاب این مستند می توان به حضور یک سینماگر یهودی با نام هارون یشایایی اشاره کرد؛ ضمن این که بخش ویژه‌ای از این مستند نیز به صحبت‌های حسن فتحی، کارگردان مدار صفر درجه و خانم ناتالی متی، بازیگر اثر در پاریس اختصاص دارد.

 

مستند «مدار صفر درجه» در سه قسمت با عنوان «روزی که زمان ایستاد» مهر ماه از شبکه مستند پخش می‌شود.

برخی عوامل ساخت مستند «مدار صفر درجه» عبارتند از کارگردان روناک جعفری، تهیه‌کننده ناهید دل‌آگاه، تصویربردار مهرداد اصفهانی‌پور، مدیر تولید کیا عطاییان، صدابردار مهدی حسینی و عکاس مونا گلپایگانی.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه